02. GREPIIC

El Grup de Recerca en Estudis Polítics, Identitats, Institucions i Corrupció és un grup de recerca consolidat, reconegut per l’AGAUR 2021 SGR 00053, i adscrit a la Universitat Autònoma de Barcelona. En són membres:

Investigadora Principal:

Rubí i Casals, Maria Gemma (UAB) MariaGemma.Rubi@uab.cat

Investigadors/es:

Anton Pelayo, Javier (UAB) javier.anton@uab.cat

Argelaguet i Argemí, Jordi (UAB) jordi.argelaguet@uab.cat

Bonet Esteve, Margarita (UAB) Margarita.Bonet@uab.cat

Cañabate Pérez, Josep (UAB) josep.canabate@uab.cat

Casadesús i de Mingo, Antoni (UAB) antoni.casadesus@uab.cat

Colomines i Companys, Agustí (UB) colomines@ub.edu

De Riquer i Permanyer, Borja (UAB) bdriquer@gmail.com

Espuny i Tomàs, Maria Jesús (UAB) mariajesus.espuny@uab.cat

Figuerola i Garreta, Jordi (UAB) jordi.figuerola@uab.cat

Finestrat i Martínez, Aitana (UAB) aitana.finestrat@uab.cat

González Vilalta, Arnau (UAB) arnau.gonzalez@uab.cat

Jiménez i Sureda, Montserrat (UAB) montserrat.sureda@uab.cat

Luján i Feliu, Oriol (UAB) oriol.lujan@uab.cat

Macià i Farré, Marc (UdL) marc.macia@udl.cat

Perpinyà i Morera, Remei (UAB) Remei.Perpinya@uab.cat

Pérez Francesch, Joan Lluís (UAB) Joanlluis.Perez.Francesch@uab.cat

Porta i Capdevila, Frederic Josep (Margarita Salas-UB) fredericjporta@ub.edu

Toledano i González, Lluís Ferran (UAB) LluisFerran.Toledano@uab.cat

Torrent i Juncà, Joan (UAB) joan.torrent@uab.cat

Vallès i Muñío, Daniel (UAB) daniel.valles@uab.cat

Vilà i Urriza, Natàlia (UAB) natalia.vila@uab.cat

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.